ETTEVÕTTEST

KES ME OLEME

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on stabiilne ja iseseisev kliendile orienteeritud tootmisettevõte, kelle ajalugu ulatub aastasse 1938. Meil on pikaajalised traditsiooid ja kogemused 100-protsendilise pikakiulise pleegitamata jõupaberi tootmisel. Oleme integreeritud tselluloosi- ja paberivabrik.

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS kuulub rahvusvahelisse Tolaram Gruppi peakontoriga Singapuris, kes on ka ettevõtte 100%-line aktsionär. Tolaram Grupp, ostnud paberivabriku Kehras 1995. aastal, on teinud läbi aastate märkimisväärseid investeeringuid nii tootearendusse kui ka tehase efektiivsuse tõstmisse. Eestis on Tolaram Grupil lisaks  tselluloosi ja paberi tootmisele huvid ka kinnisvara valdkonnas. Kogu maailmas on grupil äriüksusi eelkõige Aasias ja Aafrikas.

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS-i poolt toodetud jõupaberit kasutatakse pakenditööstuses mitmel otstarbel, nimetada võiks paberkotid nii tootmis- kui müügiettevõtetele, SOS-kotid, lamineerimine, üldine pakkimine jm.

Meie jõupaber on toodetud 100% pikakiulisest okaspuu tselluloosist. Kasutame parimat toormaterjali: põhjamaist mändi ja kuuske. Tooraine on see, mis on viinud Põhjamaade jõupaberi selle kvaliteedi osas maailmas juhtivale ja eelistatavale positsioonile. Valmistame ainult pleegitamata paberit.

Ekspordime oma jõupaberi tootmisvõimsusest  100% üle maailma. Pakume laias valikus jõupaberi tooteid, selle lisandeid ja laiusi ning pakume usaldusväärseid tarnelahendusi oma hinnatud klientidele. Meie jõupaberi tootevalikusse kuulub:

  • Poolveniv jõupaber, 70-100 gsm
  • Täisveniv jõupaber, 70-100 gsm
  • Standard jõupaber, 50-100 gsm

Eesti suurepärane geograafiline asukoht annab meile võimaluse tagada tarne tähtaegselt ka kõige nõudlikumale kliendile.

Meie eesmärk on olla esimene ja usaldusväärseim valik klientidele   ning oleme uhked, et paljud kliendid nimetavad meid parimaks tarnijaks nii kvaliteedi kui ka usaldusväärsuse osas.

Juriidilised kontaktid:

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

Anija mnt 10, 74305 Kehra, Eesti

Registrikood: 10089165

KMKR nr: EE100442746

Telefon: +372 608 5007

E-post: info@horizon.ee

Müük: sales@horizon.ee