ETTEVÕTTEST

 

 

KES ME OLEME

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on stabiilne ja sõltumatu kliendile orienteeritud ettevõte. Meil on pikaajalised kogemused ja traditsioonid 100% protsendilise pikakiulise pleegitamata jõupaberi tootmisel, ulatudes tagasi aastasse 1938. Oleme integreeritud tselluloosi- ja paberivabrik.

Tolaram Group Singapurist on Horizon Tselluloosi ja Paberi AS 100% aktsionär.

1995. aastal omandas Tolaram Group tehase ja on pärast seda investeerinud palju nii tootearendusse kui ka tehase efektiivsuse tõstmisse. Eestis on Tolaram Groupil huvi tselluloosi ja paberi ja kinnisvara valdkonnas ning kogu maailmas on ta mitmekesistanud oma tegevust Aasias ja Aafrikas.

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS toodetud jõupaberit kasutatakse mitmel otstarbel pakenditööstuses. Nimelt paberkotid, SOS-kotid, lamineerimine, üldine pakkimine jne.

Kõik meie tooted on toodetud 100% pikakiulisest okaspuu tselluloosist. Me kasutame parimat toormaterjali, mis pakutakse jõupaberite tootmiseks: põhjamaine mänd ja kuusk. Tooraine on see, mis on viinud kvaliteedi osas Põhjamaade jõupaberi maailmas juhtivale ja eelistatavale positsioonile. Valmistame ainult pleegitamata sortimenti.

Me ekspordime 100% oma jõupaberi tootmisvõimsusest ülemaailmselt. Pakume laias valikus jõupaberi tooteid, lisandeid ja laiusi ning pakume usaldusväärseid tarnelahendusi oma hinnatud klientidele. Meie jõupaberi tootevalikusse kuulub:

  • Poolveniv jõupaber, 70-140 gsm
  • Täisveniv jõupaber, 70-90 gsm
  • Standard jõupaber, 45-150 gsm

Eesti suurepärane geograafiline asukoht annab meile võimaluse tagada õigeaegselt ka kõige nõudlikumate klientide tarnevajadused!

Meie eesmärk on olla klientide esimene ja kõige usaldusväärsem valik ning oleme uhked, et paljud neist nimetavad meid nii kvaliteedi kui ka usaldusväärsuse osas parimaks tarnijaks.

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS

Anija maantee 10, 74305 Kehra

Reg. No: 10089165

Üld e-mail: info at horizon dot ee

Müügi e-mail: sales at horizon dot ee

Telefon: +372 6085 007