Tööpakkumine

 

  • Sul on mitmeid huvitavaid ideid, kuidas müügitegevust edendada?
  • Sind paeluvad teemadena müük ja kliendisuhted?
  • Oled rohelise mõtteviisiga ja soovid oma keskkonda säästvad mõtted ellu viia?

Horizon Tselluloosi ja Paberi ASi paberkoti tootmis- ja müügiüksus Horizon BAG soovib laieneda ja ootab oma tiimi

MÜÜGISPETSIALISTI

Sinu ülesanneteks on Horizon BAG müügitöö arendamine ja täiustamine. Sinu igapäevatöö on mitmekülgne. Müügispetsialistina pakud Sa klientidele professionaalset nõu ning soovitusi müüdavate toodete osas. Samuti hoiad ja juhid Sa kliendisuhet meie olemasolevate klientidega, lood uusi kontakte ning kasvatad kliendibaasi.

Sinu töö eeldab Sinult teadmisi müügiprotsessist, läbirääkimis- ja müügitööoskust ning väga head suhtlemisoskust. Müügispetsialistina oskad analüüsida probleeme ja leida lahendusi. Loomult oled Sa uudishimulik, soovid õppida ja areneda, võtad vastutust ning oled „teeme ära“ suhtumisega meeskonnamängija. Sinu töö eeldab head eesti keele ja inglise keele oskust.

Pakume Sulle võimalust luua midagi uut – ehitada üles Horizon BAG brändi identiteet. Anda oma panus võitlusesse plastikuga, propageerides keskkonnasäästliku eluviisi. Vastutada ja anda panus – teha huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning mõjutada otseselt ettevõtte äritulemusi ja arengut. End realiseerida – seada uus, kõrgem latt nii endale kui kogu valdkonna ettevõtetele.

Sind ootab ees professionaalne meeskond, huvitavad kliendid ning mitmekülgsed ja põnevad projektid. Sul on võimalik “teha asju ära”, viia ellu enda head ideed müügi arendamiseks, õppida valdkonna tegijatelt ning kasvada ise oma ala parimaks professionaaliks! Pakume Sulle väärtuslikku töökogemust.
 

Kui meie põnev väljakutse kõnetab Sind, siis saada oma CV e-posti teel info at horizon dot ee.
Küsimuste korral võta julgelt ühendust telefonil 5697 9406.